Naše výstupy chronologicky – štítek podcast

27. března 2024, IPPO

Pravej podcast: Politika a konspirace - Host: Honza Palička

Právo, noviny, PR & hlavně podcasty… To vše v sobě Honza Palička❗ Česko země podcastů Jak hodnotí současnou situaci na trhu? A co soudí o jeho budoucnosti?  Regulace návykových látek  Proč kritizuje zákaz HHC? Jak lépe nastavit spotřební daň na nikotinové výrobky? A co tiché víno? Sekty a konspirace v Čechách  Existuje u nás okultismus? A jaké bylo jeho první setkání s jehovisty? Odpovědi nejen na tyto otázky naleznete v novém díle Pravýho podcastu.

5. března 2024, IPPO

Pravej podcast: Média - Host: Lenka Zlámalová

S Lenkou Zlámalovou o stavu českých médií. Jaká je dnes práce novináře? Jak jsou na tom velké mediální domy? A proč dnešní doba nahrává autorům? O (ne)tématech v médiích i v politice Proč se uchylují ke kulturním válkám? A jaká témata jsou skutečně nejčtenější?

12. února 2024, IPPO

Pravej podcast: Politika a sport

V tomto díle se dozvíte třeba, jaké je to skákat na lyžích, když nesnášíte zimu a výšky, jezdit ve formuli, když máte klaustrofobii, nebo být poslancem, když nemáte rádi pozornost médií.

16. ledna 2024, IPPO

Pravej podcast: Umělá inteligence - host: Alexandr Bruna

V osmém díle dorazil Alexandr Bruna, zakladatel firmy ydeal.ai, která se věnuje využívání umělé inteligence!

31. prosince 2023, IPPO

Pravej podcast: Silvestrovský díl Host: Richard Beran

Silvestrovský díl je tu! Dlouho jsme zvažovali, zda díl, který jsme natočili den před tragédií na pražské filozofické fakultě zveřejníme. Tohle neštěstí otřáslo celou republikou a samozřejmě i námi. Nicméně, máme fanoušky, kteří si raději než Marka Ztraceného nebo Xtou reprízu silvestrovské zábavy s Vladimírem Menšíkem pustí naše moudra!

29. prosince 2023, IPPO

Babylon Brusel: SPOLU do EU, právo veta, Evropská komise

Proč kandidatura SPOLU do evropských voleb dává smysl? Je politika jako cesta na Mount Everest? Můžeme Green Deal hodit do koše? A musí EU změnit smlouvy, aby umožnila vstup Ukrajiny? Poslechněte si dvanáctou epizodu našeho podcastu!

12. prosince 2023, IPPO

Pravej podcast: ŠKOLSTVÍ! Host: Renáta Zajíčková, Jiří Nantl

Sledujte a poslouchejte nový díl podcastu s LeBronem Jamesem českého školství Jirkou Nantlem a jednou z nejzkušenějších političek v oblasti vzdělávání Renatou Zajíčkovou. Témata tohoto dílu? Stávka, financování, ale i chuť do reforem.

28. listopadu 2023, IPPO

Pravej podcast: DOPRAVA! Host: Martin Kupka

Superspeciál s ministrem dopravy Martinem Kupkou! Témata? Strategické investice, Euro 7 nebo omluvenka z družiny.

22. listopadu 2023, IPPO

Babylon Brusel: Rozšiřování EU, TikTok a humanitární pomoc pro Gazu

Ochrání EU děti před YouTube a TikTokem? Jaká je mírnější norma Euro 7? V čem je koalice SPOLU lepší než Andrej Babiš? Jaká má být humanitární pomoc pro Gazu? A blíží se renesance jaderné energetiky? Odpovědi uslyšíte v jedenácté epizodě našeho podcastu.

18. listopadu 2023, IPPO

Pravej podcast: Afrika, rozpočet, gigafactory a hromada dalšího!

Čtvrtý díl podcastu s poslancem Jirkou Havránkem, naším analytikem Michalem Chládkem a marketérem Jáchymem Vrecionemi! Bavíme se o Africe, rozpočtu, gigafactory a hromadě dalšího!

1. listopadu 2023, IPPO

Babylon Brusel: zrael, jaderná energetika, EURO 7 a obnova Ukrajiny

Jubilejní desátá epizoda našeho podcastu Babylon Brusel! O čem bude řeč? Například o tom, jak je to doopravdy s penězi pro Palestinu nebo o tom, jak EU redesignovala trh s elektřinou. A co jádro? Je zeleným zdrojem? Dotkneme se také nových investic a nebude chybět ani oblíbená norma EURO 7. Jak dopadne na plénu? A podporuje EU stále ještě Ukrajinu?

30. října 2023, IPPO

Pravej podcast: SPOLU ve volbách do Evropského parlamentu. Host: Veronika Vrecionová

Třetí díl podcastu s poslancem Jirkou Havránkem, naším analytikem Michalem Chládkem a marketérem Jáchymem Vrecionem. Tentokrát i s vzácným hostem, europoslankyní Veronikou Vrecionovou. Řeč nemohla být o ničem jiném, než o koalici SPOLU ve volbách do Europarlamentu.

23. října 2023, IPPO

Pravej podcast: Izrael, volby, auta i rozpočet! a „socanské KO“ na závěr

Druhý díl podcastu s poslancem Jirkou Havránkem, naším analytikem Michalem Chládkem a marketérem Jáchymem Vrecionem. Řeč byla o válce v Izraeli , letounech F-35, volbách na Slovensku, Euro7 a také rozpočtu.

23. října 2023, IPPO

Babylon Brusel: (Ne)povinná solidarita, změna Národního plánu obnovy, Ukrajina v EU

Jaký byl projev prezidenta Petra Pavla na půdě EU? Opravdu nejsou v dohodě o migraci žádné povinné kvóty? Ubližují nám čínské dotace na elektromobily? Proč český Národní plán obnovy připomínal vánoční stromeček? Kdy vstoupí Ukrajina do Unie? Odpovědi na tyto otázky přináší devátá epizoda podcastu Babylon Brusel.